Milí,

aj tento rok sme si pre vás v spolupráci s talentovanou fotografkou Sylviou Duhačkovou pripravili kolekciu doplnkov určených pre mladé slečny k príležitosti 1. sv. prijímania. Veľké ďakujem patrí Lucke Legathovej z LegaCandles za nádherné sviečky, ktoré nám darovala. Rovnako tiež ďakujeme salónu Gabrielles´s Style a dielni Jozefínky (možno poznáte pod starým názvom 1000a1noc), ktoré sa postarali o krásne šatočky. Fotilo sa v priestoroch Kúpeľov Nimnica v reštaurácii Impresia. A samozrejme, veľké ďakujem posielame krásnym modelkám Sofinkám, Elke, Nelke a Jojke.

Minuloročná kolekcia a úžasné fotky od Sylvie vás chytili za srdce, a preto sme sa aj tento rok rozhodli osloviť ju na spoluprácu a vymyslieť pre vás opäť novú kolekciu, do ktorej sme zakomponovali nežnosť, dievčenskú jemnosť, univerzálnosť, ale aj aktuálne trendy vo svete vlasových doplnkov. V novej kolekcii tak môžete nájsť i čoraz obľúbenejšie korunky, ale aj klasické jemné venčeky, čelenky, polvenčeky, ku ktorým vám v prípade záujmu vieme naviazať i stuhovo-krajkový závoj. Ku každému vlasovému doplnku nájdete v novej kolekcii i venček na sviečku (a keď nenájdete, tak vám ho radi vyrobíme). Šatočky na prijímanie môžete obzvláštniť i novou ponukou opaskov či náramkami.

Celá kolekcia je naozaj veľmi jemná, univerzálna, a pritom krásne snovo-dievčenská. Dali sme si záležať na tom, aby pre vás boli tieto doplnky i cenovo dostupné. Je vhodná nielen na prijímanie, ale rovnako skvelo poslúži i malým družičkám, a tiež nevestám. Stačí napísať a my len jemne upravíme veľkosť "na dospeláka" :)

Ale pozor, opäť je kolekcia limitovaná - z každého produktu bude dostupných len pár kúskov, preto neváhajte :)

Pozývame vás teraz nahliadnuť do tohto snového sveta, kde sa môžete oboznámiť s jednotlivými setíkmi a doplnkami, ktoré v novej kolekcii nájdete...

Setíku SLZIČKY ŠŤASTIA dominuje konzervovaná gypsomilka, po ktorej i nevesty siahajú čoraz viac. Gypsa je doplnená bielymi kvietočkami a korálkami. Set obsahuje venček a venček na sviečku.

Za úsvitu v rannej rose drobné kvapky čupia. Jemný vánok a spev vtákov, to je krása božia... slzička malá kotúľa sa po líčku, no nie je to smútok, lež šťastia trošíčku.

Venček PRVÉ LÚČE SLNKA má jemný žltkastý nádych a kvetinová aplikácia je situovaná nabok.

Rána sú už teplé, posiate prvými jarnými kvetmi... slniečko krásne šteklí líca a vo vetre už vonia jar. Tak krásne je, tak milo... len rozbehnúť sa k slnku :)

Setíku BIELA RUŽA dominuje, ako už sám názov napovedá, biela ružička - celý setík je veľmi jemný, čistý, ideálny na príležitosť, akou je prijímanie. Obsahuje čelenku, opasok, náramok a venček na sviečku.

Rozkvitla na svitaní z drobných kvapiek rannej rosy, pozbierala do lupienkov všetku krásu brieždenia. Pohladil ju vánok, pošteklilo slnko a vykvitla vo vznešený kvet.

V sete SLNKU TVÁROU nájdete opäť čelenku, no tentokrát bohato zdobenú po celom obvode. K nej môžete doladiť i náramok a venček na sviečku.

Dni sú teplejšie a v uliciach stretáš človeka. Polia sa začínajú nesmelo zelenať pod jemným dotykom prvého slniečka. Len nastaviť mu tvár, len uchmatnúť si kúsok tepla a rozkvitnúť ako kvety na lúke...

Jemný venček zdobený na bok, venček na sviečku a opasok obsahuje setík BRIEŽDENIE, v ktorom textilným kvietkom dodáva jemnosť konzervovaný živý materiál.

Ráno je ako rozprávka, ako nadýchané biele periny... všade je tak tichúčko, ako keď mama pred spaním šepká rozprávky. Vánok jemne hojdá záclony a ja viem, že tieto brieždenia sú malé zázraky.

Setíku VôŇA ČEREŠŇOVÝCH KVETOV dominuje kvietok čerešne - tvorí ho jemnulinký venček po celom obvode, venček na sviečku a náramok.

Vzduchom vonia máj a sady už zakvitli závojom utkaným z bielej nevinnosti. Stromy sú posiate perličkami rannej rosy, z ktorých rozvinuli sa kvety čerešní. Ich vôňa omamná je, plná zázrakov...

Set náramku a venčeka KRÁSNY SVET sa vyznačuje oproti predchádzajúcim setom trochou boho nádychu, venček i náramok je objemnejší, farby sú mierne do žltkava a venček obsahuje i krásny stuhový závoj.

Mladé srdce nepozná hnev či žiaľ, pretože je stále otvorené a s láskou pozerá sa na svet okolo. Dokáže vnímať krásu, čaro obyčajnosti, zázraky vidí v novom ráne, v speve vtákov či v kvapkách rosy. Potom svet nemôže byť zlý, lež krásny je v každej chvíli.

V setíku O SNOCH nájdete krásnu striebornú korunku, ako stvorenú pre malé princezné... ale rovnako i hrebienok či náramok.

Izba je tichá, len srdce tíško búcha do tmy. Za viečkami za strieborného svitu mesiaca utkáva sa závoj z tajných snov. Tak smelé sú, tak krásne snivé... len dotknúť sa ich, do reality si z nich kúsok uchmatnúť.

Posledný setík NEVINNOSŤ II je malou obmenou minuloročného setíku, ktorý sa stal jedným z vašich najobľúbenejších. Obsahuje jemný venček, opasok, náramok a venček na sviečku.

Úsmevy čisté, duša biela ako sneh... smiech, čo nakazí celý svet. Srdce je plné úprimnej radosti zo života, nevinnosť plná vďaky a potešenia, lásky k svetu navôkol...

Na záver ešte raz jedno obrovské ďakujem Sylvinke, ktorá celé fotenie zorganizovala, a Lucke Legathovej z LegaCandles, ktorú môžete nájsť tu na SAShE, a môžete si u nej zakúpiť takéto krásne sviečky :)

Ako sa vám naša nová kolekcia páči? Budeme sa tešiť na spätnú väzbu :)

Vaša Magaela